Biznes społeczny

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects ciepło zapraszamy do uczestniczenia w programie „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę otrzymać całkowicie darmowe treningi biznesowe – jako swoisty prezent w zamian za świadczoną dobroczynność. Dotychczas treningi rozlosowano wśród dziesięciu spółek – w każdym miesiącu wylosowywana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Laureat ma prawo wybierac lokalizację warsztatu, optymalną dla swoich ludzi datę, a przede wszystkim - temat treningu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od psychologii biznesu, przez zarządzanie w biznesie albo negocjecje czy obsługę klienta, po marketing i reklamę.

Do tej pory z naszego wsparcia skorzystali: Ffederacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko - Mazurskiego "FOSa", Gmina Nowa Wieś Wielka, Spółdzielnia Socjalna Usługowo-Handlowo-Produkcyjna w Byczynie, Stowarzyszenie "SOS dla Rodziny".

Wylosowane akcje: Kliknij Babciu! Kliknij Dziadku!, Lubelska Akademia Kompetencji, Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych pracowników pomocy społecznej w województwie małopolskim, Wykwalifikowany pracownik 45 plus. Kursy i szkolenia zawodowe w Gminie Krakowa, Akademia III wieku w Wilczętach

Spotkania edukacyjne dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym programie charytatywnym organizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Biały Bór w Zakopanem i Wysoki Kasztel w Brzegu.

Naszym partnerem w tym projekcie jest instytucja coachingowa Akademia Biznesu z Gdańska. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w tematyce symulacji edukacyjnych, wyjazdów integracyjnych i wybranych programów kształtowania kompetencji interpersonalnych. W konsorcjum polecamy Państwu wymienione tutaj narzędzia:

- symulacje menedżerskie z obszaru zarządzania projektami, planowania strategicznego, finansów menedżerskich, organizacji czasu pracy, LEAN manufacturing a także sprzedaży i polityki handlowej

- Plenerowe wydarzenia integracyjny o mocno coachingowym zabarwieniu – fabuły rozwijające kompetencje z zakresu współdziałania w grupie, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty biznesowe z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, motywowanie, asertywność, oraz tematyka sprzedażowa

Jako partner tej jednostki gwarantujemy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj usługi – 45procent dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto chętnie zrealizujemy na życzenie coaching podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.


Tagi:
Najnowszy

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Uprzejmie zapraszamy uczestników do zakupu dla siebie lub podległych pracowników miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Inicjowanie planowania następstw - tryb uproszczony, hotel

Czytaj więcej...