Moja osobista misja

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju są obszarami, w przypadku których większość kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Instrumentalne traktowanie swojej załogi czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to raptem dwa z wielu grzechów, które często się obserwuje w małych i dużych firmach.


Jeśli panujące w firmie stosunki pomiędzy pracownikami a pracodawcami do najlepszych nie należą, to chętnie spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Na pewno przydatne jest w wykonywaniu pracy zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata nadal poszerzałam swoje wiadomości, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z administracją, urzędami i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu publikacji w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to na początku ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także optymalizuję procesy HR. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do lepszej pracy.Tagi:
Najnowszy

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Uprzejmie zapraszamy uczestników do zakupu dla siebie lub podległych pracowników miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Inicjowanie planowania następstw - tryb uproszczony, hotel

Czytaj więcej...