Programy dla uczniów – wyjazdy do Stanów

admin 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje warsztaty i certyfikacje standaryzacyjne dla gimnazjalistów przeprowadzających się z rodzinami do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na bezproblemową migrację do docelowej szkoły. W tym semestrze organizowaliśmy m.in. niżej opisane kursy: 

Opis programów nr N33/UK:

Szkolenia Visual Art-Comprehensive pozwalają słuchaczom zgłębiać jedną lub kilka form sztuki (np. Rysunek, malarstwo, dwu- i trójwymiarowe projekty i rzeźby) oraz tworzyć indywidualne dzieła sztuki. Początkowe Seminaria kładą nacisk na obserwacje, interpretację środowiska wizualnego, komunikację wizualną, wyobraźnię i symbolikę. Programy obejmują język, materiały, media i procesy dotyczące konkretnej formy artystycznej i użytych elementów projektu. Szkolenia zaawansowane zachęcają uczniów do doskonalenia umiejętności, a jednocześnie rozwijają swój styl artystyczny. Warsztaty mogą również obejmować badania najważniejszych artystów, ruchy artystyczne i style.

Definicja programów nr I61/USA:

Warsztaty English / Literature (freshmen i sophomores) są przeznaczone dla początkujących i / lub drugoklasistów i zazwyczaj wprowadzają je do dwóch lub więcej gatunków literatury (powieści, opowiadań, poezji itd.). Eksploracja elementów literackich każdego gatunku; określenie tematu i zamiaru; i badanie słownictwa i semantyki są często zawarte w treści kursu. Pisanie zadań jest wymagane jako dodatkowa metoda poprawy zrozumienia i zrozumienia.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr B58/UK:

Szkolenia Economics-Workplace Experience zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z ekonomią. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, uwzgledniają w programiece dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr D93/USA:

Studia niezależne od fizyki, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom odkrywanie interesujących tematów naukowych, wykorzystując zaawansowane metody badań naukowych i eksperymentowania. Szkolenia te mogą być oferowane w połączeniu z innymi rygorystycznymi kursami naukowymi lub mogą zapewnić słuchaczom możliwość poznania tematu o szczególnym znaczeniu.

Opis kursów nr B74/UK:

Seminaria Rachunek Różniczkowy obejmuje badanie elementarnych równań różniczkowych, w tym równań różniczkowych pierwszego i wyższego rzędu, równania różniczkowe cząstkowe, równania liniowe, układy równań liniowych, przekształcenia, rozwiązania szeregowe, metody numeryczne, problemy z wartością graniczną i twierdzenia o istnieniu.

Definicja kursów nr C62/UK:

Programy Elementary Functions, przygotowując studentów do ostatecznej pracy w rachunku różniczkowym, uwzgledniają w programie badanie zależności i funkcji, w tym funkcji wielomianowej, logarytmicznej, wykładniczej, racjonalnej, prawej trygonometrycznej i cyklicznej oraz ich odwrotności, wykresy i zastosowania.

Definicja kursów nr P43/USA:

Seminaria Business Math z algebrą uczą i pozwalają absolwentom stosować pojęcia algebry do różnych sytuacji biznesowych i finansowych. Aplikacje zazwyczaj uwzgledniają w programie dochody, ubezpieczenia, kredyty, bankowość, podatki, akcje i obligacje oraz finansowanie.Tagi:
Najnowszy

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Uprzejmie zapraszamy uczestników do zakupu dla siebie lub podległych pracowników miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Inicjowanie planowania następstw - tryb uproszczony, hotel

Czytaj więcej...