Szkolenia

admin 03.06.2018

szkolenia menedżerskie, szkolenia ze sprzedaży, wyjazdy integracyjne, gry biznesoweKłania się Państwu Anna Czaja. Razem z grupą trenerów prowadzimy szkolenia biznesowe, warsztaty menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , handlowe dla pracowników, jak również cykle wyrównacze dla uczniów . Nasze międzynarodowe programy przygotują Państwa pracowników, oraz dzieci na wyjazdy migracyjne w Anglii lub Stanach Zjednoczonych.

Już w czasie nauki na studiach interesowałem się bardzo zagadnieniami wiążącymi się z HR, co umożliwiło mi znaleźć wymarzoną pracę w agencji która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Kolejne miejsca pracy to doświadczenia i umiejętności, ale także dalsze punkty, które można wpisać do CV. W czasie swojej pracy zajmowałam się na przykład procesami rekrutacji na wszystkie stanowiska, a oprócz tego programami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Aktualnie współpracuję z paroma szkołami jako ekspert HR.

Poszerzając intensywnie swoją wiedzę na temat zarządzania firmą zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Przez tę odważną decyzję samodzielnie mogę szkolić różne zainteresowane osoby z zakresu rekrutacji, które także uwzględniają prawne aspekty tego obszaru. Jednym z najbardziej inspirujących momentów w mojej karierze były zajęcia z obszaru employer brandingu, jakie były zaplanowane przez cztery semestry dla studentów AGH. Obecnie jestem cenionym wykładowcą na kilku wyższych uczelniach.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych pomaga mi w dużym stopniu zdobyte wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez dłuższy okres czasu nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać w wykonywaniu swojej wymarzonej pracy. Okazało się jednak że wiedza, którą z takim trudem zdobyłam przydaje się na każdym kroku, staram się również dużo czasu poświęcać na jej ciągłe poszerzanie.

Z takich też powodów zdecydowałam się rozpocząć studia podyplomowe w SGH. Obecnie zaczęłam trzeci rok, i rozważam obronę przewodu doktorskiego. Jestem pewna, że zakończenie tego etapu nauki da mi całkiem sporo możliwości zawodowych.

Posiadanymi umiejętnościami lubię się dzielić, uczestnicząc w licznych konferencjach branżowych. Nawiązałam również współpracę z dużą ilością mediów, w których publikuję swoje artykuły na zagadnienia wiążące się z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie to, że jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Dwaj moi mali synowie czasami są co prawda zajmujący i absorbujący, jednak obserwowanie w jakim tempie wzrastają, jak cały czas się uczą coraz to nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da jest czymś niezwykłym. Szczęśliwie udało mi się pogodzić wychowanie dzieci z ciekawą pracą, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.


Tagi:
Najnowszy

Zapraszamy na szkolenia dla osób indywidualnych

Uprzejmie zapraszamy uczestników do zakupu dla siebie lub podległych pracowników miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Inicjowanie planowania następstw - tryb uproszczony, hotel

Czytaj więcej...